درباره ما

ما یک شرکت عطر و ادکلن ایرانی هستیم که فعالیت خود را در این زمینه از سال 2007 آغاز کرده‌ایم. امیدان تجارت اروند (OTA) چشم‌انداز زیبایی را با بازگشت به اصالت و خاص بودن متصور است که بر فرهنگ ایرانی و آریایی تاکید بسزایی دارد. OTA پیشگام نوآوری و تازگی در حیطه عطر است و به مشتریان خود کمک می کند تا همواره خاص بودن را تجربه کنند. OTA به آنها این امکان را می‌د‌هد که محدودیت‌های مرزی را کنار گذارند. ما با تلفیق سنت و مدرنیته با الهام از افسانه های شرقی و اعتبارگرفتن از فرهنگ و تاریخ غنی ایران باستان  عطرهای خود را در یک بستر منسجم جهانی ارائه می دهیم. ما به عنوان OTA می‌خواهیم عطرهایی با ماندگاری بی‌انتها  و خاطره‌ای به بلندای فرهنگ تاریخی خود ارائه دهیم. برای  OTA، هر محصول سفری پر از هیجان، چالش و جسارت است. در پشت هر ساخته OTA رازهای بسیاری از تعهد به کمال، توجه به جزئیات و عشق به زیبایی نهفته است. OTA برندی است که ارزش‌های اصلی آن از لحاظ تاریخی بر آرمان گرایی،  جذابیت، خاص بودن، و خلاقیت استثنایی استوار است که سنت و مدرنیته و اعتبار را درهم ادغام می‌‌کند.

خدمات ما

پخش عمده در سراسر کشور

شرکت امیدان تجارت اروند طی سال‌های اخیر توانسته است بخش بزرگی از بازار عمده فروشی عطر را در میان کسبه بازار و مغازه‌داران صنف عطر و ادکلن و آرایشی و بهداشتی، به خود تخصیص دهد. تمامی شهرهای ایران تحت پوشش خدمات شرکت می‌باشد. لذا در صورتی که تمایل به همکاری با شرکت امیدان تجارت را دارید با ما در تماس باشید.

واردات عمده مواد اولیه تولید عطر

شرکت امیدان تجارت اروند علاوه بر تولید عطرهای ایرانی، واردکننده مواد اولیه تولید عطر نیز می‌باشد. همچنین این شرکت نماینده انحصاری چند برند مطرح خارجی عطر و ادکلن در ایران می‌باشد. لازم به ذکر است تمام محصولاتی که توسط شرکت امیدان تجارت اورند وارد می‌شود، اصل و با کیفیت بوده و هیچ گونه کالای اصطلاحا های‌کپی و یا غیر اصل وارد نمی‌شود.

تولید عطر با کیفیت ایرانی

شرکت امیدان تجارت اروند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عطر ایرانی در کشور است. این شرکت با تولید بیش از ۴۰ رفرنس عطر ایرانی در 5 برند سهم بزرگی از این محصول را در بازار داخلی به خود تخصیص داده است. محصولات تولیدی این شرکت از نظر کیفیت عطر، شیشه و بسته‌بندی در بالاترین سطح کیفیت می‌باشند.